Przed pierwszym gwizdkiem na San Siro Barça
i Schalke były jedynymi drużynami, które nie straciły gola w obecnej
edycji Ligi Mistrzów. Każdy inny zespół przynajmniej raz wyciągał piłkę z
siatki.
Po wczorajszych meczach nie ma już drużyny z czystym kontem. Barça
zremisowała z AC Milanem 1:1 po bramce Robinho, a Schalke w meczu z
Chelsea straciło aż trzy gole.
Co ciekawe, Robinho pierwszy raz w swojej karierze pokonał bramkarza
FC Barcelony. Ta sztuka nie udała mu się nawet, kiedy występował w
Primera División w barwach Realu Madryt.
Źródło: Mundo Deportivo
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz