środa, 23 października 2013

Pierwsza stracona bramka w Lidze Mistrzów

Przed pierwszym gwizdkiem na San Siro Barça i Schalke były jedynymi drużynami, które nie straciły gola w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Każdy inny zespół przynajmniej raz wyciągał piłkę z siatki.
Po wczorajszych meczach nie ma już drużyny z czystym kontem. Barça zremisowała z AC Milanem 1:1 po bramce Robinho, a Schalke w meczu z Chelsea straciło aż trzy gole.
Co ciekawe, Robinho pierwszy raz w swojej karierze pokonał bramkarza FC Barcelony. Ta sztuka nie udała mu się nawet, kiedy występował w Primera División w barwach Realu Madryt.
Pierwsza stracona bramka w Lidze Mistrzów
Źródło: Mundo Deportivo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz