środa, 23 października 2013

Neymar: Czuję się bardzo dobrze w Barcelonie

Neymar w rozmowie z Gol TV wypowiedział się na temat FC Barcelony. Wspomniał również o swoim ojcu, a także o byłym klubie, Santosie.
FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB
- Leo? To jest odpowiedzialność, przyjemna odpowiedzialność, ale najlepszym na świecie jest dla mnie Messi. Jego gra zawsze podoba się wszystkim. Kto lubi piłkę nożną, musi mieć go w sercu - przyznał Neymar.

Brazylijczyk zaaklimatyzował się już w Barcelonie. - Dziś czuję się tu bardzo dobrze i w tym mieście zapiszę się w historii - stwierdził.
Jego ojciec miał duży wpływ na jego profesjonalną karierę. - To postać, która najczęściej pojawia się moim życiu. Od małego zawsze kupował mi nowe zabawki, zawsze był obecny, tańcząc ze mną, udzielając mi rad, bym mógł robić rzeczy dobrze. To jedna z osób, którym dedykuję wszystko, co osiągam w moim życiu - powiedział.

Nie zapomniał też o swojej byłej drużynie, Santosie. - To wielki klub, w którym grały różne gwiazdy. To dla mnie wielkie wzruszenie - skomentował. - Noszenie koszulki Barçy to honor. Dziś jestem częścią tej historii Barcelony. Właśnie spełnia się moje marzenie z dzieciństwa - zakończył.
Źródło: Mundo Deportivo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz