Neymar w rozmowie z Gol TV wypowiedział się na temat FC
Barcelony. Wspomniał również o swoim ojcu, a także o byłym klubie,
Santosie.
- Leo? To jest odpowiedzialność, przyjemna odpowiedzialność, ale
najlepszym na świecie jest dla mnie Messi. Jego gra zawsze podoba się
wszystkim. Kto lubi piłkę nożną, musi mieć go w sercu - przyznał Neymar.
Brazylijczyk zaaklimatyzował się już w Barcelonie. - Dziś czuję się
tu bardzo dobrze i w tym mieście zapiszę się w historii - stwierdził.
Jego ojciec miał duży wpływ na jego profesjonalną karierę. - To
postać, która najczęściej pojawia się moim życiu. Od małego zawsze
kupował mi nowe zabawki, zawsze był obecny, tańcząc ze mną, udzielając
mi rad, bym mógł robić rzeczy dobrze. To jedna z osób, którym dedykuję
wszystko, co osiągam w moim życiu - powiedział.
Nie zapomniał też o swojej byłej drużynie, Santosie. - To wielki
klub, w którym grały różne gwiazdy. To dla mnie wielkie wzruszenie -
skomentował. - Noszenie koszulki Barçy to honor. Dziś jestem częścią tej
historii Barcelony. Właśnie spełnia się moje marzenie z dzieciństwa -
zakończył.
Źródło: Mundo Deportivo
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz